Teade rehabilitatsiooniteenusele pöördujatele (täiskavanute sihtgrupp)! (20.12.2015)

Seoses muudatustega andis Sotsiaalkindlustusamet teada, et isikud, kellel on aegunud rehabilitatsiooniplaan või see  lõpeb teenusele ajal, ei saa teenusele otse, vaid neil tuleb pöörduda Sotsiaalkindlustusametisse eelhindamisele, misjärel tehakse otsus jätkamise kohta rehabilitatsiooniteenusel.

Täpsema info ja edasiste juhiste saamiseks pöörduda:

Sotsiaalkindlustusametis: Infotelefon: 16106+372 612 1360

Ameti üldmeil: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Vabandame meist sõltumatu olukorra tekkimise pärast ja soovime teile parimat!

Jõhvi Haigla rehabilitatsioonimeeskond

tel 33 31 112

Hinnang EQUASS Assurance põhimõtetele (08.09.2015)

Meil on rõõm teatada, et SA Jõhvi Haigla on hinnatud vastavaks EQUASS Assurance põhimõtetele ja seega on antud juba kolmandat korda EQUASS Assurance sertifikaat.

Täname kõiki meie kliente, koostööpartnereid ja muidugi meie parimat meeskonda!

Rehabilitatsiooniteenuse toetus (19.08.2015)

Seadusandlusest tulenevalt on võimalus saada täiskasvanud füüsilise erivajadusega kliendil rehabilitatsiooniplaani alusel aastas 5 tundi individuaalselt füsioterapeudi teenust ja 5 tundi füsioterapeudi grupiteenust.
Kui oled vanuses 18-65 eluaastat ja määratud puue (olenemata raskusastmest) on võimalik saada rehabilitatsioonitoetuse raames lisaks füsioterapeudi teenust 54,32 EUR ulatuses, millest pensioniamet tasub 51,14 EUR ja kliendi enda osalus on 5% (3,18 EUR).
Lisateenuse saamiseks lepi meiega enne läbi telefoni aeg kokku  ja tule teenusele!

Ära jäta lisateenuse võimalust kasutamata!

Corrigo Hambaravi sooduskampaania! (07.05.2015)

Cerec krooni ühiku soodushind 250 EUR alates 1. juunist kuni 31. augustini 2015.

Corrigo Hambaravis on võimalik taastada hambaid innovaatilise virtuaalhambaravi süsteemi CEREC ja IVOBASE abil, süsteemi eelised:

Ka lastel on võimalik rehabilitatsiooni plaani alusel meile teenusele tulla (01.04.2015)

SA Jõhvi Haigla pakub rehabilitatsiooniteenust nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Rehabilitatsiooniteenuse saamiseks peab Teil olema kehtiv rehabilitatsiooniplaan ja suunamiskiri pensioniametilt. Täpne teenuse saamise ajagraafik ja korraldus lepitakse kokku pöördumisel.

Rehabilitatsiooniplaani alusel teenuste saamiseks järjekorda panemine toimub telefonil 3331112 ja 3331100 (E-R kell 8.00-16.30).

Kutse projekti koosolekule (05.12.2014)

Lugupeetud koostööpartner!

Olete oodatud 12.12.2014 kell 12.00 SA Jõhvi Haiglas toimuvale projekti „Hoolduskoormuse jagamise abil tööle Ida-Virumaal – „Sinust hoolides!““ nr. 1.3.0301.12-0169 lõpukoosolekule.

Koosviibimisel anname ülevaate projektist, vaatame ühiselt tulevikku ja täname teid, koduhooldustöötajaid, päevahooldustöötajaid, tegevusjuhendajaid ning koostööpartnereid omavahelise koostöö eest.

Projekti meeskond

EL+ETH

Uued sotsiaalteenused (20.11.2014)

Pakume uusi sotsiaalteenuseid nii eraisikutele kui kohalikele omavalitsustele:

Kohalikele omavalitsusele kehtivad lepinguga kokkuleppehinnad.
Võtke meiega ühendust ja tulge meie võimalustega kohapeale tutvuma!

Bussiühendus (19.11.2014)

Meie juurde saab ka bussiga - liin nr 107. Vaadake bussiliini aegasid täpsemalt SIIT

Rehabilitatsiooniteenus lastele (28.10.2014)

Praegu on viimane aeg sel aastal planeerida lapsele rehabilitatsiooniplaani koostamine või tulla koos lapsega meie majja rehabilitatsiooniteenusele.

Ööpäevaringse hooldusteenuse võimalus (29.08.2014)

SA Jõhvi Haigla osutab klientidele ööpäevaringset tasulist hooldusteenust. Tulge tutvuma meie maja võimalustega või küsige lisainfot telefonil 55620163. Täpsem info hooldusteenuse kohta asub SIIN.

Õendushooldtusteenust (Haigekassa rahastamisega hooldusravi) osutab Ida-Viru Keskhaigla. Pretensioonidega teenuse  kättesaadavuse puudumise kohta palume pöörduda Haigekassa poole telefonil 33 54 470, e-post viru@haigekassa.ee.