Ööpäevaringse hooldusteenuse võimalus (29.08.2014)

SA Jõhvi Haigla osutab klientidele ööpäevaringset tasulist hooldusteenust. Tulge tutvuma meie maja võimalustega või küsige lisainfot telefonil 55620163. Täpsem info hooldusteenuse kohta asub SIIN.

Õendushooldtusteenust (Haigekassa rahastamisega hooldusravi) osutab Ida-Viru Keskhaigla. Pretensioonidega teenuse  kättesaadavuse puudumise kohta palume pöörduda Haigekassa poole telefonil 33 54 470, e-post viru@haigekassa.ee.

Ootame oma ettevõttesse vabatahtlikke! (30.07.2014)

Kui sul on kogemusi ja huvi erinevate käitumisega ja vajadustega inimestega töötamisel, siis oled Sa teretulnud meie juurde.

Alates 01.07.2014 kehtivad uued teenusehinnad (30.06.2014)

Patsiendile on tasulise hooldusteenuse voodipäevatasu kuni 10 päeva eest 25 EUR. Üle 10-päevalise lepingu puhul on voodipäevatasu 21.25 EUR (soodustus 15%).

Erihoolekandeteenuste kättesaadavus paraneb (26.03.2014)

31. märtsil 2014 jõustuvate sotsiaalhoolekande seaduse muudatustega paraneb riigieelarvest finantseeritavate erihoolekandeteenuste kättesaadavus ja osutamine täiskasvanud erivajadustega inimestele. Nüüd võib järjekorda võtta juba 16aastase noore, et tema täiskasvanuks saades kindlustada talle sobivaim teenus. Lihtsustub ka rehabilitatsiooniteenuse saamise protsess.

Jõhvi Haigla tähistas rahvusvahelist unepäeva (13.03.2014)

Rahvusvahelise unepäeva eesmärgiks on teadvustada une väärtuslikkust ning juhtida tähelepanu unega seotud olulistele teemadele.

SA Jõhvi HaiglaEesti Unemeditsiini Selts ja Eesti Unekooli Ühing korraldasid rahvusvahelise unepäeva tähistamiseks 14.03.2014 fookusgrupi seminari "Uni on väärtuslik!"

Unepäeva sõnum - lapse une tagamine on lapsevanema kohustus!
logo_www-ga.png

UUS TEENUS - ööpäevaringne erihooldusteenus (27.02.2014)

Osutame ööpäevaringset erihooldusteenust.

Vabad töökohad (17.02.2014)

Seoses uue teenuse käivitamisega otsib SA Jõhvi Haigla oma meeskonda TEGEVUSJUHENDAJAID, kelle ülesandeks on erivajadustega klientide eest hoolitsemine ja juhendamine. Asutus tagab väljaõpe.
Hea klient, koostööpartner ja sõber!

Jõhvi Haigla soovib teile ja teie perele rahulikku jõuluaega, särtsakat aastavahetust ja palju häid koostöövõimalusi uuel aastal.

Olge terved!

Jõhvi Haigla - Sinu tervisepartner ka uuel aastal!

Jõhvi Haigla alustab uue teenuse pakkumisega - unekooli nõustaja konsultatsioon. (21.11.2013)

Unekooli eesmärgiks on beebi ja perekonna unerütmi korrastamine, saavutades pere heaolu, tugevdades paarisuhet ning taastades lapsevanemate jõuvarud koosolemiseks lapsega.

SA Jõhvi Haigla tunnistati EQUASS Assurance kvaliteedisertifikaadi vääriliseks! Väljavõtte raportist: „SA Jõhvi Haigla rehabilitatsiooniteenused vastavad kõikidele EQUASS tagamise kriteeriumitele“. (30.09.2013)

EQUASS Assurance on loodud sotsiaalsektori tarbeks ja tagab laiaulatusliku lähenemise, mis põhineb 10-l kvaliteedi põhimõttel, 50-l kriteeriumil ja 100-l tegevuse indikaatoril. Kvaliteedisüsteem hõlmab endas erinevaid teemasid – juhtimine, personal, õigused, eetika, koostöösuhted, osalemine, isikukesksus, laiahaardelisus, tulemustele orienteeritus, kestev areng.