Hea klient, koostööpartner ja sõber!

Jõhvi Haigla soovib teile ja teie perele rahulikku jõuluaega, särtsakat aastavahetust ja palju häid koostöövõimalusi uuel aastal.

Olge terved!

Jõhvi Haigla - Sinu tervisepartner ka uuel aastal!

Jõhvi Haigla alustab uue teenuse pakkumisega - unekooli nõustaja konsultatsioon. (21.11.2013)

Unekooli eesmärgiks on beebi ja perekonna unerütmi korrastamine, saavutades pere heaolu, tugevdades paarisuhet ning taastades lapsevanemate jõuvarud koosolemiseks lapsega.

SA Jõhvi Haigla tunnistati EQUASS Assurance kvaliteedisertifikaadi vääriliseks! Väljavõtte raportist: „SA Jõhvi Haigla rehabilitatsiooniteenused vastavad kõikidele EQUASS tagamise kriteeriumitele“. (30.09.2013)

EQUASS Assurance on loodud sotsiaalsektori tarbeks ja tagab laiaulatusliku lähenemise, mis põhineb 10-l kvaliteedi põhimõttel, 50-l kriteeriumil ja 100-l tegevuse indikaatoril. Kvaliteedisüsteem hõlmab endas erinevaid teemasid – juhtimine, personal, õigused, eetika, koostöösuhted, osalemine, isikukesksus, laiahaardelisus, tulemustele orienteeritus, kestev areng.

Elu koos astmaga (18.09.2013)

Ida-Virumaa on piirkonnaks, kus erinevatel põhjustel on paljudel inimestel diagnoositud astma. Üha sagedamini diagnoositakse astma juba lapseeas.
SA Jõhvi Haigla rehabilitatsiooniosakonnas koostatakse igal aastal rehabilitatsiooniplaan ligi 200-le esimest korda puuet taotlevale lapsele. Igal aastal käib teenusel kuni 250 astmaatikut.
Jagame soovitusi eluks astmaga:

Uuel hooajal uue hooga! (09.09.2013)

Jagame teiega head võimalust teha treeninghooaja alguses kehakoostise analüüs, mille tulemusena saad teada:

Meil on heameel teada anda, et alustame taas Core-treeninguga Jõhvi Spordihallis! Esimene treening toimub juba esmaspäeval 02.09.2013 kell 17. (04.09.2013)

Treeningud hakkavad toimuma igal E ja N kell 17 – tulge kohe peale tööd! Treeningu tasu on 2 EUR, treeningu viib läbi OÜ Corrigo füsioterapeut Ele Luuk.

Mida oleks vaja teha, et saada rehabilitatsiooniteenuseid? (04.09.2013)

Rehabilitatsiooniteenustele või rehabilitatsiooniplaani koostamisele registreerimiseks on vaja eelnevalt suunamiskirja kohalikust pensioniametist (Keskväljak 1, Jõhvi).

Lp rehabilitatsiooniteenuse klient! (04.09.2013)

Teil on võimalik kord kuus kolmapäeviti osaleda rehabilitatsiooniteenuse huvirühma teavituspäeva infotunnil.

Päevakorras on:
Patsientide  õigused ja kohustused
Tutvustus pakutavate teenuste ja programmide kohta. Kliendipoolne tagaside, nende vajadused ja ettepanekud teenuste arendamiseks, arutelu.
Täpsem info telefonil 3331112, kab. nr 302 või 306,  www.jõhvihaigla.ee

Ootame Teid osalema!

Uuringule kutsutakse (05.10.2011)

osalema kõik uuringuperioodil OÜ Corrigo poolt süstivatele narkomaanidele ja nende seksuaalpartneritele pakutavat STL teenust saavad patsiendid, kellel diagnoositakse mõni STL (süüfilis, gonorröa, trihhomonoos, urogenitaalne klamüüdiainfektsioon, HIV, C- või B-hepatiit).

Psühholoogi vastuvõtt (28.09.2011)

Jõhvi Noorukite Rehabilitatsiooni keskuse psühholoogi Viktor Korobka juurde on võimalus igal teisipäeval ja neljapäeval registreerida vastuvõtule. Telefoni number kontakteerumiseks on 55620372.