Narvas ja Jõhvis saab veebruaris tasuta arsti konsultatsiooni

Inimestel, kel on huvi küsida oma tervisenäitajate kohta nõu või arutleda, milliseid vereanalüüse peaks tegema, mida lugeda välja erinevatest analüüsidest, soovitusi, mida teha analüüside tulemustega on võimalik saada arstilt Jõhvis ja Narvas tasuta konsultatsiooni. SYNLABi laboriarst ootab inimesi saama nõuandeid nii vene kui eesti keeles.

Laboriarsti konsultatsiooniks SYNLAB meditsiinilaboris on vajalik eelnev registreerimine klienditoe telefonil 17124 või e-maili kaudu minu@synlab.ee.

JÕHVIS
Vastuvõtt: E,K (Jaama 34, I korrus, kabinet 16)
NARVAS
Vastuvõtt: T (Tallinna mnt. 19c /Hariduse 5, kabinet 14)

Vastuvõtte teostab dr Tatiana Ermilova.

Doktor Tatiana Ermilova töötab SYNLAB laboris laboriarstina aastast 2015. Ta on lõpetanud Voroneži Riikliku Meditsiini Instituudi (Venemaa) ravi erialal ja hiljem ordinatuuri kliinilise ja laboratoorse diagnostika erialal Peterburis. Ta on Eesti Laborimeditsiini Ühingu (ELMÜ) ja Eesti Transfusioonmeditsiini Seltsi (ETMS) liige.

Dr Ermilova on varasemalt töötanud Sillamäe haiglas labori juhatajana, SA Ida-Viru Keskhaigla laboris kvaliteedijuhina ja hiljem SA Ida-Viru Keskhaigla Vereteenistuse direktorina.
Igapäevaselt koordineerib dr Ermilova labori Ida-Virumaa regiooni tööd, nõustades laborimeditsiini osas pere- ja eriarste ning patsiente. Lisaks teeb dr Ermilova laborimeditsiini teemalisi koolitusi nii arstidele kui õdedele.

Inimesed, kes soovivad siis kohe ka vereanalüüse teha, soovitame olla enne konsultatsiooni 10-14 tundi söömata joomata.