SA Jõhvi haigla sai tahvelarvutid, et patsiendid lähedastega sidet ei kaotaks

Meil on rõõm teile teada anda, et Jõhvi haigla ja SA Vaata Maailma koolitusprojekti NutiAkadeemia raames kingiti Jõhvi Haiglale tahvelarvutid ja tehti töötajatele koolitus, et patsiendid saaksid ja oskaksid lähedastega virtuaalmaailmas suhelda.

Seega saadaksin teile edasi meie Jõhvi Haigla Skype konto: johvi.haigla

Palun leppige kõneks kokku aeg meie tegevusjuhendajatega, kes aitavad nutiseadmeid patsientidel kasutada. Kontakt tel: 3331108; 55620163

Palume esialgu varuda kannatust, kuna tegu on meile nii uue projektiga, siis sisseelamine võib võtta natuke aega, aga anname endast parima, et saaksime edukalt kõik kõned teiega kenasti läbiviidud. Jagage ka meie Skype kontakti sugulastega, kes tahaksid meie haiglas oleva lähedasega ühendusse astuda. Teie kõned tooksid kindlasti palju rõõmu!

Projekti saatis suur edu ka meedias:

Venekeelset AK uudist saab vaadata siin:Йыхвиская больница получила три лэптопа для пациентов

Eestikeelne AK link siin: Jõhvi haigla sai tahvelarvutid, et patsiendid lähedastega sidet ei kaotaks

Postimees: Jõhvi hooldushaigla patsiendid õpivad nutiseadmeid kasutama